Grupu turnīrs ir noslēdzies

Grupu turnīrs ir noslēdzies

Preiļu novada atklātā čempionāta futbolā apļa turnīrs ir noslēdzies. Bija daudz spilgtu momentu, sīvas cīņas, kad spēles liktenis izšķīrās pēdējās minūtēs, gan sagrāves. Pārliecinoši pirmajā vietā ierindojās Līvānu komanda, kas līdz pēdējai kārtai spēja saglabāt savus vārtus neskartus. Pēdējā spēļu diena izvērtās ļoti interesanta, jo trīs komandas cīnījās par divām ceļazīmēm uz pusfinālu. Skaidrs bija tikai tas, ka Viļānu komanda spēlēs papildus mačus par iekļūšanu labāko četriniekā, bet Līvāni šo vietu sev jau bija garantējuši.

Pirmdienas spēlē BJSS komanda ar titāniskām piepūlēm negaidīti spēja pārtraukt Līvānu uzvaru sēriju, nospēlējot 2:2, tādējādi nodrošinot sev vietu pusfinālā. Kamēr pirmie pusfinālisti baudīja atpūtu Dubnas un Preiļupes pludmalēs, Aglonas stadionā notika futbola “karš” par trešo ceļazīmi. Mājas stadionā Aglonas komandai palīdzēja ne tikai sienas, līdzjutēji ar taurēm un bungām, bet arī Ciriša ezera viļņi. Bija bezkompromisa cīņa, Aglonas komanda atdeva visus spēkus un pat vairāk, bet ar to bija par maz, jo pretī tomēr bija tādas Preiļu futbola zvaigznes kā Rolands Putāns, Vladislavs Breidaks u.c.. VUGD svinēja uzvaru ar 2:1.

Lai nu kā, turnīrs joprojām turpinās visām komandām, un katra var kļūt par tā uzvarētāju. Jau rīt, 11. augustā norisināsies spēle starp Viļānu un Aglonas komandām, kas divu spēļu summā noskaidros ceturto pusfinālistu. Tāpēc aicinām visus futbola draugus, rīt plkst. 19:00 uz Preiļu mākslīgo futbola laukumu. Atbalstiet savējos un cieniet pretiniekus!

Teksta autors Deniss Osetrovs
Bildes Viktors Agurjanovs

« gada 5 »