Viļāni sper platu soli uz pusfināliem

Preiļu novada futbola čempionātā sākušas izšķirošās spēles. Ceturtdienas vakarā Aglonas un Viļānu komandas aizvadīja pirmo no diviem mačiem par iekļūšanu pusfinālā. Viesi no ziemeļiem diezgan ātri izvirzījās vadībā. Aglonas komandu tas nesatricināja un pēc dažām minūtēm bija lieliska iespēja rezultātu izlīdzināt, kad vārtsargs jau bija apspēlēts, un bumba tika raidīta vārtu rāmī, bet lieliski nospēlēja Viļānu komandas aizsargs, stājoties bumbas ceļā. “Neiesit tu, iesit tev”, tāda ir futbola paruna, kas šoreiz nostrādāja, jo jau nākamajā uzbrukumā viļānieši guva otros vārtus. Līdz pārtraukumam “oranžie”, kontrolēja spēli, un spēja gūt vēl divus vārtus.

Otrais puslaiks noritēja līdzīgā cīņā, ar nelielu Viļānu komandas pārsvaru, taču rezultāts palika nemainīgs. Jāpiebilst, ka Aglonas komandai bija lieliska iespēja vienus vārtus atgūt, jo spēles pēdējās minūtēs tika nozīmēta “pendele” uz Viļānu vārtiem. Realizēt to neizdevās, jo bumba aizripoja garām vārtu stabam. Emocionāla spriedze neļāva Aglonas futbolistam precīzi izpildīt sitienu.

4:0, vai tas ir viss, un atbildes spēle būs tikai formalitāte? Pieredzējušie futbola cienītāji droši vien atceras 2017. gada pavasari. “Remontada”, tas bija viens no visbiežāk lietotajiem vārdiem futbola aprindās tajā laikā. Pēc zaudējuma ar 0:4 Parīzē Uefa Čempionu līgas astotdaļfinālā pret “Paris Saint Germain” komandu futbola klubs “Barcelona” spēja atbildes spēlē uzvarēt ar rezultātu 6:1 un tikt nākamajā kārtā. Vai Aglonas komandā atradīsies savi Messi, Neimārs un Serži Roberto? To mēs redzēsim nākampirmdien atbildes spēlē. Līdz tam laikam abām komandām ir pietiekami daudz laika sagatavoties fiziski un taktiski. Nāciet un atbalstiet kādu no komandām, būs interesanti, būs cīņa!