Malta – VUGD spēles apskats

26. janvāra vakarā futbola cienītājus sagaidīja aizraujoša cīņa starp Maltas un VUGD komandām.

Pirmie lieliski uzsāka čempionātu, izcīnot četras uzvaras. Turnīra favorīti un vietējo puiku elki pēc aizvadītām trim spēlēm spēja sakrāt tikai četrus punktus kaut gan noteikti cerēja uz deviņiem.

Ciešot punktu badu, ugunsdzēsēji devās uz priekšu, aktīvi uzbruka, taču pirmos vārtus spēlē guva viesi. Pēc stūra sitiena izspēles ar tālsitienu pārspējot pretinieku vārtsargu. Ātri gūtie vārti padarīja spēli atvērtāku, un tālāk bumbas krita vārtu tīklā kā koku lapas pēc pirmās rudens salnas. Pēc dažām minūtēm Vladislavs Breidaks pielaboja lidojošu bumbu vārtu priekšā, panākot 1:1. Jānis Lozda izvirzīja glābējus vadībā. Drīzumā “rubīnsarkanie” panāca 3:1. Maltieši neļāva pretiniekiem justies komfortabli, un 19. numurs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. “Briedis” panāca 4:2, pirmais puslaiks noslēdzās. Pārtraukumu lietderīgāk izmantoja viesi no Maltas upes augšteces, jo otrā puslaika sākumā rezultātu izlīdzināja. Operatīvā dienesta darbinieki parādīja sev piemītošo psiholoģisko noturību un nesatricināmību, jo atkal izvirzījās vadībā, gūstot divus vārtus. Rēzeknes novada pārstāvji cīnījās līdz galam, guva piektos vārtus, taču vienā no nākamajiem uzbrukumiem “Briedis” guva savus trešos vārtus šajā spēlē, panākot 7:5. Cepures no tribīnēm nelidoja, taču tie bija uzvaras vārti šajā spēlē, un viņš kļuva par mača “pirmo zvaigzni”. Maltas komanda spēja vienus vārtus atgūt, bet izlīdzināt rezultātu tai neizdevās. VUGD uzvara ar 7:6. Tādējādi Preiļu novada futbola čempionātā vairs nepalika neuzvarēto komandu, intriga turnīra tabulā kļūst aizvien lielāka, bukmekeru prognozes mainās ātrāk par laikapstākļiem.