1/2 fināli

1/2 fināli

❄️Kalendārās ziemas pēdējā mēneša pirmajās brīvdienās Preiļu novada telpu futbola čempionātā norisinājās spraigas “play-off” spēles.
⚽️ Sestdien tika noskaidroti pusfinālistu pāri. Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē tikās BJSS Preiļi un Rēzeknes novada komandas. Pirmajā mačā turnīra viesi spēja uzvarēt ar 2:0, līdz ar to intriga bija dzīva. Līdzjūtēju atbalstīti, Preiļu jaunie futbolisti devās atspēlēties, taču panākumu neguva. Triumfēja “violetie” Rēzeknes novada pārstāvji, gūstot uzvaru ar 3:1. Tādējādi turnīrs BJSS Preiļi vienībai ir noslēdzies. Komanda braši uzsāka turnīru, taču nespēja noturēt augsto tempu, aizelsās, un palika ārpus pirmā četrinieka, kas ir solis atpakaļ, salīdzinot ar pērn izcīnīto trešo vietu.
⚽️Otrajā ceturtdaļfinālā tikās Aglonas un PSV Broļi komandas. Arī šajā duelī intriga saglabājās, jo “holandiešiem” bija 2 vārtu pārsvars pēc pirmās spēles. Svētās enerģijas uzlādēti, aglonieši metās cīņā. Spraiga spēle neļāva atslābināties ne tikai neitrālajiem skatītājiem, bet arī atstāja bez roku pirkstu nagiem abu komandu līdzjūtējus. Ezernieki spēja uzvarēt, taču tikai ar vienu vārtu pārsvaru (5:4), kas divu spēļu summā bija par labu Preiļu, Stabulnieku un Viļānu apvienotajai komandai. Skatoties kādu filmu pa televizoru, bieži vien ir tā, ka pienāk reklāmas pārtraukums, kas aptur mākslas darbu visinteresantākajā vietā. Līdzīgs scenārijs šogad notika ar Aglonas komandu. Sasniedzot savas labākās kondīcijas, un demonstrējot vislabāko spēli, no čempionāta diemžēl ir jāatvadās, līdzīgi kā pagājušgad, sīvā cīņā piekāpjoties ceturtdaļfinālā.
⚽️ Svētdien tika aizvadītas pirmās pusfinālspēles. Kamēr VUGD un Racoonwood komandu spēlētāji atpūtās, Rēzeknes novada un PSV Broļi komandām bija mazāk par 24 stundām, lai atjaunot spēkus. Vai nu tā ir sakritība, vai nu arī Preiļu novada čempionāts telpu futbolā ir tik populārs ka pasaules līmeņa futbolisti ņem piemēru no mūsu spēlētājiem, spriediet paši, bet tajās pašās dienās notika kaut kas interesants pasaules futbolā. Japāņu futbolists Takumi Minamino sestdien aizvadīja Āzijas kausa ceturtdaļfināla spēli pret Irānu, uzgāja laukumā 67. minūtē, japāņi zaudēja ar 1:2. Uzreiz pēc spēles viņš devās uz Dohas lidostu, no kurienes izlidoja uz Franciju, lai pievienotos “AS Monaco” komandai spēlē pret Havru. Takumi pārvarēja 4500 kilometrus, un pēc 22,5 stundām pēc iepriekšējās spēles atkal devās laukumā, 71. minūtē.
⚽️Pirmajā pusfināla spēlē starp VUGD un PSV Broļi komandām graujošu uzvaru ar 7:1 svinēja ugunsdzēsēji. Negaidīti liels pārsvars, ņemot vērā, ka apļa turnīra spēles rezultāts bija 2:1 par labu VUGD. Vai atbildes spēle būs tikai formalitāte? Cerēsim, ka ne. Glābēji noteikti neatslābināsies, jo, lai arī ugunsgrēks ir nodzēsts, nav garantijas, ka no kādas garāmbraucošas automašīnas neizlidos izsmēķis, un viss sāksies no jauna. PSV Broļi komanda noteikti dosies laukumā ar cerību atspēlēties. Saka, ka cerība mirst pēdējā. Un, lai arī Preiļu sporta klubs Cerība jau kādu laiku ir “miris”, tā vietā turpina “dzīvot” Preiļu BJSS. Apvienotajai komandai būs 50 minūtes laika, lai labotu situāciju, ko vienības spēlētāji noteikti arī centīsies darīt.
⚽️ Sīva cīņa norisinājas starp Rēzeknes novada un Racoonwood komandām. Komandas aizvadīja spraigu apļa turnīra spēli pirms nedēļas, abām bija vienāds punktu skaits, viss liecināja par to, ka spēle būs līdzīga un emocijām bagāta. 1:1 pēc pirmā puslaika. Otrajā spēles daļā “violetie” izvirzījās vadībā, taču “oranžie’ spēja ne tikai atspēlēties, bet arī gūt uzvaru ar 4:2, ceturtos vārtus gūstot dažas sekundes pirms spēles beigām. Neliels pārsvars “jenotiem” protams negarantē vietu finālā, atbildes spēle solās būt ne mazāk spraiga.