1. kārta

1. kārta

1. kārta Preiļu novada čempionātā futbolā ir aizvadīta. Ir prieks redzēt, ka futbola entuziasms Preiļu novadā nezaudē savu sparu, un aizvadītās spēles ir tikai sākums aizraujošām janvāra un februāra nedēļas nogalēm.

👑 Čempioni sāk ar 2 uzvarām.

VUGD Preiļi komandas 2 uzvaras 2 spēlēs nav nekāds pārsteigums. Lielāks pārsteigums ir viņu pretinieku Racoonwood un Aglonas spēcīgā spēle, abām komandām cīnoties kā līdzīgs pret līdzīgu pret pagājušā gada čempioniem.

Preiļu telpu futbola entuziastu komanda “Racoonwood” izrādīja ļoti nopietnu pretestību, zaudējot vien 0:2. Asumiem un emocijām piepildītā spēlē var teikt, ka momenti bija abām komandām, bet tos prasmīgāk izmantoja “čempioni.” 
Arī 2. grupas spēlē pavisam minimāla uzvara pret azartisko Aglonas komandu 2:1. Preiļu jaunieši sāk iespaidīgi.

😎 Kā lielāko 1. kārtas pārsteigums var pieminēt vietējās jauniešu komandas BJSS Preiļi nonākšana tabulas 1. vietā. Ja uzvara pret turnīra draudzīgāko komandu Vasals likās likumsakarīga, tomēr neviens negaidīja, ka tik pat pārliecinošs sniegums spēles ziņā un rezultātā tiks sasniegts pret jaunizveidoto komandu PSV Broļi, kura pirmssezonas sagatavošanās posmā izcīnīja godalgotas vietas Maltas un Rēzeknes telpu futbola turnīros un arī šajā turnīrā mērķi ir visaugstākie. BJSS komandai 2 uzvaras un 1. vieta, bet PSV 2 zaudējumi un pirsmpēdējā vieta turnīra tabulā. 


Draudzīgākā turnīra komanda.

🫶 Komanda Vasals turpina rādīt pozitīvu piemēru, ka futbols, tas nav tikai uzvara vai zaudējumi. Priekš šīs komandas un spēlētājiem sports ir kaut kas vairāk. Komandas dibinātājs un līderis Ervīns Rusiņš pirms turnīra definēja, ka galvenais ir sanākt kopā ar draugiem, labi pavadīt laiku un laukumā doties ar prieku un smaidu. Komandas atlases procesā Ervīns priekšroku dod pozitīvām personībām. Kā pats saka: “Galvenais lai labs cilvēks”. Futbola prasmes atstājot 2. plānā.
 Uz laukuma komanda tā arī izskatās, vienmēr draudzīga un smaidīga, kas neliedza izcīnīt pirmo uzvaru turnīrā pret Rēzeknes NSS. Vērts pieminēt, ka uz komandas soliņa trenera lomā iejutās Latvijas telpu futbola izlases spēlētājs Miks Babris un kā spēlētājs pamatsastāvā dodas viens no populārākajiem Latvijas influenceriem Lauris Zalāns.

👉 Nākošā spēle jau šodien, kad savā starpā 19:30 tiksies BJSS Preiļi – Rēzeknes NSS. Vai BJSS komanda turpinās uzvaru sēriju un vai komandas vārtsargs Rihards spēs turpināt sauso sēriju ( joprojām ir vienīgais vārtsargs turnīrā, kurš nav ielaidis nevienus vārtus )? To redzēsim jau šoakar P1P sporta zālē!

👍 Turnīru atbalsta Arka Preili

👍 Prieks paziņot, ka atbalstītāju pulkam pievienojas arī autoserviss “Vikars”

Ja arī Tu vēlies pievienoties turnīra atbalstīšanā ( dāvanu kartes futbolistiem, video reportāžu nodrošināšana, balvas spēlētājiem ), tad priecāsimies, ja sazināsieties ar Lauri 29522232.

Turnīra mājaslapa futbols.pbjss.edu.lv.

Preiļu novada BJSS pieaugušo sporta pasākumu organizators
Lauris Vilcāns