LABDARĪBAS AKCIJA TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTĀ

⚽  2024.gada Preiļu novada telpu futbola čempionāta laikā, Preiļu novada BJSS  sadarbībā ar Viduslatgales pārnovadu fondu iesaistās līdzjutēja Jāņa Jaudzema un viņa domubiedru veidotā iniciatīvā atbalstīt Preiļu Novada sportistus no maznodrošinātām ģimenēm. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti jauno sportistu stipendijām, lai nodrošinātu vienlīdzīgāku un pilnvērtīgāku iespēju sportot un piedalīties sacensībās.

⚽  Sports ir vitāli svarīgs bērniem, ne tikai tāpēc, ka uzlabo veselību, bet arī attīsta disciplīnu un atbildību. Sports māca bērniem pārvarēt grūtības un cīnīties, kā arī palīdz sasniegt konkrētus mērķus, kas nākotnē noderēs visu dzīvi.
⚽ Iepriekšējos gados Viduslatgales pārnovada fonda piešķirtās stipendijas skolas audzēkņi izmantoja sporta apavu, apģērba iegādei, transporta nodrošināšanai un citām vajadzībām. 2024. gadā stipendijas tiks pasniegtas septembrī.
👉 Ziedot vārēs sacensību dienās Preiļu 1. pamatskolas zāles tribīnēs novietotā ziedojumu kastītē.

‼ Preiļu Novada čempionāts telpu futbolā norisinās no 6. janvāra līdz 24. februārim, katru sestdienu un svētdienu .
Preiļu Novada BJSS Pieaugušo sporta pasākumu organizators
Lauris Vilcāns.