2. kārta

2. kārta

– VUGD Preiļi izvirzās turnīra vadībā
– PSV Preiļi gūst 1. uzvaru
– Racoonwood līdz ar jauno formu piegādi grauj savus pretiniekus un pakāpjas uz 3. vietu turnīra tabulā
– Aglona spēlē labi, tomēr vājā momentu realizācija, neļauj izcīnīt uzvaru
– Komanda Vasals piesaista jau 2. galveno treneri – pievienojas speciālists no Lietuvas. Šoreiz tas nepalīdzēja un komanda piedzīvoja 2 zaudējumus.
– Rēzeknes Novads spēj pieļaut mazāk kļūdu pret Aglonas komandu un izcīna uzvaru. Tomēr spēlē pret VUGD disciplīna piekliboja, un bezierunu zaudējums pret čempioniem.

Jau šo trešdien turnīrs turpinās ar 2 spēlēm:

19:30 komandu BJSS gaida nopietns pārbaudījums pret Rēzeknes Novada komandu. Vai Preiļu jaunieši spēs apgāzt visas prognozes un turpināt uzvaru sēriju?

20:30 Vietējā komanda Racoonwood pret Rēzeknes NSS. Preiļu komanda noteikti plāno turpināt veiksmīgi iesākto ritmu un turpināt graut savus pretiniekus. Vai Maltas jauniešu komanda spēs viņus apturēt?

Vēlamies pateikties ikvienam ziedotājam. Pirmajā nedēļā ir saziedoti vairāk kā 200Eur!
Atgādinu, ka Preiļu novada BJSS  sadarbībā ar Viduslatgales pārnovadu fondu iesaistās līdzjutēja Jāņa Jaudzema un viņa domubiedru veidotā iniciatīvā atbalstīt Preiļu Novada sportistus no maznodrošinātām ģimenēm. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti jauno sportistu stipendijām, lai nodrošinātu vienlīdzīgāku un pilnvērtīgāku iespēju sportot un piedalīties sacensībās.

Bildes no 2. kārtas skatāmas šeit: https://failiem.lv/u/nxfafwm73z?fbclid=IwAR1-RkNsG0_xgciQiZ080ziQLj-ykeEocPredcZiTXsDGUDjwwdZRKKWnsY
un šeit https://failiem.lv/u/4z7cu48nyr?fbclid=IwAR1F3S21AxkHyRiunnHQOQIAKXT0-zwlkg6_kUN1btc5r28AE7xEd13djZs

Bilžu autors Viktors Agurjanovs.