24. augusta vakarā Preiļu novada čempionātā futbolā tika noskaidroti finālisti un mierinājuma fināla dalībnieki.

⚽️ Pirmajā vakara spēlē tikās Līvānu un Viļānu komandas. Pirmajā spēlē tika piefiksēts neizšķirts 3:3, līdz ar to interese par šo spēli bija liela. Tribīnes bija pārpildītas un dažiem skatītājiem nācās vērot spēli, stāvot kājās. Ja tāda interese būs arī turpmāk, tad organizatoriem būs nopietni jāpiedomā pie tribīņu ietilpības palielināšanas. Arī komandas ļoti nopietni sagatavojās atbildes spēlei, sastāvi bija pilnībā nokomplektēti, pieaicināti tika arī daži dublieru komandu spēlētāji. Spēle aizsākās ātrā tempā, bumba praktiski neaizkavējās laukuma vidusdaļā. Līvānieši ļoti ātri izvirzījās vadībā. Pretiniekus tas nesatricināja un viņi pēc vārtu zaudējuma spēja izveidot vairākus bīstamus momentus, taču realizēt tos nespēja. Divupieši savukārt drīz vien spēja gūt otros vārtus. Vārti tika gūti Zlatana Ibrahimoviča labākajās tradīcijās. Līvānu komandas uzbrucējs karatē stilā ar kāju raidīja augsti lēkājošo bumbu vartos gar pašu vārtsarga seju. Viļāniešu pirmais numurs gan palika kādu laiku guļošs uz laukuma, taču mača arbitrs viennozīmīgi un pārliecināti norādīja uz to, ka vārti tika gūti noteikumu robežās. Šis vārtu guvums “oranžos” spieda doties aktīvāk uzbrukumā, ko viņi arī darīja, un drīz vien savu panāca. Tika nozīmēts soda sitiens uz līvāniešu vārtiem, kas tika realizēts Žuninjo Pernambukano stilā – bumba tika raidīta vārtu devītniekā. Brazīlieši tādus vārtu guvumus sauc par “golasso”, Latvijā tie ir tāds retums, ka īpašs termins nav izdomāts, jo, gaidot nākamo tik skaisto vārtu guvumu, paiet tik daudz laika, ka tas tiek aizmirsts. Līdz pārtraukumam rezultāts vairāk nemainījās.

Otrajā puslaikā spēle norisinājās pēc ļoti līdzīga scenārija, zilajos formas tērpos spēlējušie futbolisti guva divus vārtus pēc kārtas, tikai ar lielāku laika intervālu, tas praktiski izšķīra spēles likteni. Ziemeļnieki gan spēja vienus vārtus atgūt, bet laika jau palika maz, viņi visi devās uz priekšu un ielaida piektos vārtus. Gala rezultātā diezgan pārliecinoša Līvānu komandas uzvara, taču nevar teikt, ka viss bija tik viennozīmīgi, jo pirmajā puslaikā spēle varēja pavērsties arī viļāniešiem par labu. Jebkurā gadījumā, var pateikt paldies abām komandām par aizraujošu dueli.

⚽️ Otrā pusfinālspēlē VUGD Preiļi pierādīja, ka šobrīd ir Preiļu pilsētas spēcīgākā komanda, uzvarot BJSS Preiļi komandu ar 4:1. Divu spēļu summā 9:2.