Preiļu novada čempionāts futbolā ir noslēdzies!

Preiļu novada čempionāts futbolā ir noslēdzies!

Pirmkārt, turnīra organizatori vēlas pateikties visām komandām ( Viļāni, Līvāni, Aglona, BJSS Preiļi, VUGD Preiļi )  un spēlētājiem, kuri piedalījās, sacentās, demonstrēja skaistu spēli līdzjutējiem un pilnveidoja savas prasmes sacenšoties futbola laukumā.
Tāpat, pateicība arī treneriem, fotogrāfam Viktoram Agurjanovam, tekstu autoram Denisam Osetrovam un turnīra atbalstītājiem Terase egle un Autocentrs Salinieki. Bez jums šis turnīrs nebūtu izdevies tik spilgts!

– Spēlē par 3. vietu Viļāni atkārtoti uzvarēja BJSS Preiļi komandu ar 2:1. Divu spēļu summā 4:2.

– Spraiga cīņa izvērtās finālspēlē. Lai gan, VUGD Preiļi spēles laikā izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr Līvāni spēja atspēlēties un izlīdzināt rezultātu.
Pirmās vietas ieguvējs izšķīrās pēcspēles soda sitienu sērijā, kur spēlētāji nodemonstrēja izcilu, meistarību,  pārliecību un nervu noturību. Tomēr Preiļu komandas vārtsargs pierādīja, ka pelnīti saņēma turnīra labākā vārtsarga balvu, viņš spēja uzminēt pretinieka sitiena virzienu un nosargāt savus vārtus. Šis sitiens izšķīra turnīra uzvarētāju – VUGD uzvara pēcspēles soda sitienu sērijā ar 5:4 un izcīnīts uzvaras kauss! Papildus tam, turnīra atbalstītāji Terase Egle dāvāja 15 burgerus, lai gardi nosvinētu uzvaru.

Preiļu futbola treneri Viktors Martinovs, Vladimirs Točko un Dainis Binders aizklātā balsošanā noteica turnīra labākos spēlētājus.

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs: Sergejs Mihejevs ( Viļāni )

Labākais uzbrucējs: Dimitrijs Bogdanovs ( Viļāni )

Labākais aizsargs: Rainers Tomass Urujevs ( Līvāni )

Labākais vārtsargs: Aleksandrs Birjukovs ( VUGD Preiļi )

Labākais pussargs: Renāts Turčinskis ( Līvāni )

Vērtīgākais spēlētājs: Rolands Putāns ( VUGD Preiļi )

Katrs no šiem spēlētājiem saņēma Autocentrs Salinieki dāvanu kartes 30eur vērtībā.

 

Līdz nākošajam futbola turnīram vairs nav ilgi jāgaida, jo jau oktobra beigās plānots sākt Preiļu novada telpu futbola čempionātu!

« gada 8 »