Preiļu Novada TF Čempionāts 2023

Preiļu Novada TF Čempionāts 2023

🏆 Pēdējo četru gadu garumā Preiļu telpu futbola kroni nēsā BJSS futbolisti, kas triumfēja 2019. gadā. Šogad gan futbolistiem, gan komandas trenerim būs krietni jāpasvīst, lai šo kroni nosargātu, jo turnīra līmenis solās būt augsts, un Preiļu futbola analītiķi nevienu vāju komandu vispār nevar nosaukt. Bez iepriekš minētās BJSS komandas turnīrā piedalīsies vēl 7 komandas, katra no kurām centīsies iegūt titulu.
 
⚽ Daudziem labi pazīstamā VUGD vienība ar Latvijas Telpu Futbola virslīgas pārstāvi Rolandu Putānu (Jēkabpils Lūši) priekšgalā.
 
⚽ FK “Līvāni” pagājušā gada vasaras čempionātā ierindojās otrajā vietā, bet noteikti gribēja būt pirmie, un centīsies to panākt šoreiz.
 
⚽ Vienība no Viļāniem ir nokomplektēta pārsvarā ar pieredzējušiem vīriem, kas vienmēr uzstāda sev augstākos mērķus.
 
⚽ Varakļānu komanda ir mazāk pazīstama Preiļu futbola cienītājiem, taču, ja Pilsētā ir dzimis Renārs un Jānis Pastari, kuri ir vieni no pēdējo gadu labākajiem Latvijas telpu futbolistiem, šī vienība nevar būt vāja.
 
⚽ FK “Stabulnieki” vienmēr bija spēcīga komanda, kad piedalījās turnīros, un pēc kāda pārtraukuma tā atdzimst, saglabājot gan savu “zelta paaudzes” kodolu, gan pieaicinot dažus atbilstoša līmeņa “brīvos aģentus”.
 
⚽ Kūrortpilsētas komanda “Aglona” pēc godam pavadītā, taču nedaudz neveiksmīga vasaras turnīra, ir smagi strādājusi starpsezonā, tās uzvaras vairs nebūs pārsteigums, bet likumsakarīgs ieguldītā darba rezultāts.
 
⚽ Pagaidām vismazāk zināms ir par vienības “LBC” spējām, jo nav īsti zināms pat komandas sastāvs, bet aizkulisēs runā, ka komanda sastāvēs no pieredzējušajiem vīriem, kas futbola laukumā ir pieredzējuši visu, viņi būs gatavi pārsteigt un izmantot to, ka pretiniekiem ir maz informācijas par viņu spēles stilu.
 
Turnīrs viennozīmīgi solās būs interesants. Tā sākums ir 14. janvārī, vieta kā vienmēr nemainīga jau daudzus gadus, Preiļu 1. Pamatskolas sporta zāle:
 
17:00 Viļāni – FK Stabulnieki
18:00 LBC – FK Varakļāni
19:00 Aglona – Līvāni
 
Visi laipni gaidīti!

Teksta autors: Deniss Osetrovs