Spēles apskats Malta – LBC, Aglona – VUGD

Ceturtdien turnīrs turpinājās.

19:00 attiecības laukumā devās skaidrot Maltas un LBC futbolisti. Abas komandas savās iepriekšējās spēlēs piedzīvoja zaudējumus, līdz ar to bija noskaņotas uzlabot situāciju turnīra tabulā. Spēles ievadā veiksmīgāki bija Rēzeknes novada pārstāvji, ātri izvirzoties vadībā. Viņu prieki gan nebija ilgi, jo Vladislavs Afanasjevs dažas minūtes vēlāk panāca 1:1. Tālāk spēle bija līdzīga, ar abpusējiem momentiem. Maltieši vēlreiz spēja izvirzīties vadībā puslaika vidū. Komandas devās uz pārtraukumu pie rezultāta 2:1, kas saglabāja intrigu, un ļāva skatītājiem cerēt uz saspringtu spēli otrajā spēles daļā. “Biznesmeņi” bija noskaņoti kaujinieciski, pārtraukumā karstasinīgi skaidroja attiecības savā starpā. Kā vienmēr LBC komandai bija liels atbalsts tribīnēs. Diemžēl daudziem “biznesmeņu” faniem vienībai neizdevās atspēlēties. Maltieši izvirzījās vadībā ar 4:1, intriga zuda. Pēdējais cerības stariņš parādījās, kad Afanasjevs, tikai šoreiz jau Ivans, panāca 4:2. Būdams pirmais pie atlēkušās bumbas pretinieku vārtu priekšā, viņš spēcīgi raidīja to vārtu tīklā. LBC komandai šajā spēlē vairs nebija spēlētāju ar uzvārdu Afanasjevs, iespējams tāpēc gūt vairāk vārtu neizdevās. Maltas komanda gan spēja vēl reizi raidīt bumbu pretinieku vārtu tīklā, panākot gala rezultātu 5:2 savā labā.

Otrajā vakara spēlē tikās VUGD un Aglonas komandas. Spēle iesākās augstā tempā. Arī bez 07 glābēji vairāk kontrolēja bumbu un uzbruka, taču pirmo reālo vārtu gūšanas momentu izveidoja aglonieši, lieliski vārtu rāmī nospēlēja 95. numurs. Ugunsdzēsēji spēja gūt trīs bezatbildes vārtus pirmajā puslaikā, divreiz veiksmīgs bija Rolands Putāns, vienreiz – Ingmārs Jermakovičs. Otrajā spēles daļā operatīvā dienesta komandas pārsvars kļuva vēl lielāks. Kopumā ezeru zemes pārstāvji labi cīnījās, nevarēja teikt, ka bija piespiesti pie saviem vārtiem, bet rezultātu izšķīra epizodes. Rolands Putāns guva vēl trīs vārtus, tādējādi noformējot “penta-trick” šajā spēlē. Divreiz veiksmīgs bija “Briedis” un vienreiz – Jermakovičs. Gala rezultāts 9:0 par labu VUGD komandai, kuras virzība uz agšu turnīra tabulā ir tik strauja kā cenu kāpums veikalos. Aglonas komanda piedzīvoja otro zaudējumu divās dienās, paliekot ar 6 punktiem.