Spēles apskats VUGD Preiļi – Līvāni

Spēles apskats VUGD Preiļi – Līvāni

Ceturtdienas vakarā Preiļu novada telpu futbola čempionātā norisinājās spēle starp divām vietējā futbola rangā visaugstākstāvošajām komandām, VUGD pret Līvāniem. Cīņa starp komandām, kas pagājušā gada vasaras čempionāta finālā sarežisēja asinsstindzinošu trilleri ar pēcspēles sitieniem. Diemžēl VUGD vienībai šajā spēlē nespēja palīdzēt vairāki spēlētāji. Tālāka teksta lasīšanai ieteiktu jums uzvilkt saulesbrilles, jo no tik daudziem spožiem uzvārdiem var apžilbt. Komandas titulētākais vīrs Rolands Putāns, viens no labākajiem aizsargiem Vladislavs Breidaks, pieredzes un meistarības bagātais Ingmārs Jermakovičs, viens no komandas “senatoriem” Andrejs Maslobojevs, kas guva savainojumu iepriekšējā spēlē, un komandas lielgabalnieks Raitis Tarasenko, kurš arī guva savainojumu. Līvānieši gan atbrauca gandrīz optimālā sastāvā.

Ar tik lieliem robiem sastāvā ugunsdzēsējiem bija grūti spēlēt sev ierasto dominanto futbolu, iniciatīva lielākoties piederēja līvāniešiem. Bija pamanāms Līvānu komandas īpašs noskaņojums uz šo spēli, jo zaudējums iepriekšējā gada finālā noteikti nebija aizmirsts. Pirmā puslaika ietvaros sūrie rūpnīcu pilsētas vīri spēja gūt 3 bezatbildes vārtus. Preiļu futbolisti arī veidoja vārtu gūšanas momentus, taču ievērojami mazākā skaitā nekā viņu pretinieki.

Otrā puslaika sākumā Rudzix vienus vārtus atguva, atdzīvinot cerību gan komandas biedru, gan skatītāju vidū, kas lielākoties atbalstīja operatīvā dienesta komandu. Attīstīt šo pārsvaru gan neizdevās, un jau diezgan drīz līvānieši izvirzījās vadībā ar 5:1. VUGD drīz vien spēja vienus vārtus atgūt, taču intriga jau bija praktiski mirusi. Jāpiebilst, ka vienā vārtu guvumā turnīra viesiem palīdzēja arī rikošets. Gala rezultātā pārliecinoša Līvānu komandas uzvara ar 9:3, kas ierindo komandu pirmā vietā turnīra tabulā. VUGD komandas atbalstītājiem gan nav jāber pelni sev uz galvas, jo arī iepriekšējā turnīra apļa spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 0:3 pret FK Līvāni, pēc tam rezultāti uzlabojās, gala rezultātā tika izcīnīts čempionu tituls.

Nākamās spēles jau šo sestdien 21. janvārī.

Teksta autors Deniss Osetrovs