1/4 fināli

1/4 fināli

Preiļu novada futbola čempionāta grupu turnīrs ir noslēdzies. Diemžēl BJSS Preiļu Kraukļi komandai tas ir arī visa turnīra noslēgums. Jaunieši labi cīnījās, spēja apspēlēt Rušonas komandu ar 3:0, divas reizes nospēlēja neizšķirti, un izšķirošā spēlē tikai ar 2:4 piekāpās BJSS komandai. Pirmo vietu turnīra tabulā izcīnīja Priežmales komanda, kas līdz ar to iekļūst pusfinālā un nopelna sev nedēļas atpūtu. Kamēr pretinieki sīvās cīņās noskaidros atlikušos pusfinālistus, Krāslavas novada pārstāvju galvenais uzdevums būs slēpties no uzmācīgo paparacci objektīviem, baudot pelnītu atpūtu pludmalēs.

Pirmajā ceturtdaļfinālā tiksies Aglonas un “Vasals” komandas. Svētās Zemes pārstāvji tikai par vienu punktu atpalika no pirmās vietas ieguvējiem, kas neapšaubāmi padara viņus par dueļa favorītiem. Kad tev pretī stājas tādi pieredzējušie un meistarības bagāti vīri kā Rolands Putāns, Vladislavs Breidaks, Andrejs Maslobojevs, Lauris Vilcāns, Sandis Sparāns, Jānis Cakuls, kā arī jaunie talanti Romans Paļenkovs, Viktors Švābe u.c., ceļi sāks drebēt, radīsies bezcerības un bezspēka sajūta. To varētu pateikt par daudzām turnīra komandām, bet tikai ne par “Vasals” vienību. Komanda, kuras sastāvā arī ir rūdīti vīri un jaunie entuziasma pilni spēlētāji, ir vienīgā, kas spēja atņemt punktus Priežmales komandai. Violetā komanda noteikti būs apņēmības pilna, un mūs sagaidīs aizraujošs duelis.

Par otro ceļazīmi uz pusfinālu cīnīsies Viļānu un Stabulnieku komandas. Lai arī turnīra tabulā Rēzeknes novada pārstāvjiem ir ievērojams pārsvars pār ciematniekiem, savstarpēja spēle noslēdzās neizšķirti 1:1. Kopumā viļānieši bija stabilāki grupu turnīrā. Viņu pretinieku spēle vairāk līdzinās kardiogrammai, kad atsevišķi labi mači mijās ar mocīšanos laukumā nevis futbola spēlēšanu.

BJSS un VGB komandas izspēlēs pēdējo ceļazīmi uz pusfinālu. “Zebru” ceļu uz ceturtdaļfinālu varētu salīdzināt ar braukšanu pa kalnainu apvidu, kad pēc smagām uzvarām sekoja arī smagi zaudējumi. “Melnie” līdz pēdējai spēlei bija stabilāki, taču zaudējums ar 2:6 Viļānu komandai daudziem liek aizdomāties. Šeit daudz kas būs atkarīgs arī no Riharda Piļāna, kurš praktiski viens cīnījās līdz galam pēdējā spēlē, un bija ļoti saniknots uz saviem komandas biedriem. Tā kā Rihards nopietni nodarbojas ar boksu, viņa komandas biedrus nevar apskaust. Lai nu kā, šai cīņai ir jābūt sīvai, jo tiekas 4. un 5. komandas.

Teksta autors Deniss Osetrovs