4. jūlijā atklāšanas spēles Preiļu Novada čempionātā futbolā 2023

4. jūlijā atklāšanas spēles Preiļu Novada čempionātā futbolā 2023

🏆 2023. gada 4. jūlijs būs liela diena Preiļu futbola vēsturē. Sāksies vērienīgākais turnīrs pēdējo 20 gadu laikā.

Laipni aicināti apmeklēt turnīru Preiļu mākslīgā laukuma segumā Kooperatīva ielā 4, lai ne tikai atbalstītu komandas, bet arī piedalītos organizētās līdzjutēju aktivitātēs, izpriecātos piepūšamās atrakcijās, baudītu “Burgerija” burgerus un dzērienus, kā arī mazākajiem līdzjutējiem būs iespēja darboties radoši kopā ar Kaķu Sēta.

17:00 tiksies BJSS Preiļi un Rušonas komandas,
18:00 “Vasals” pret VGB,
19:00 Aglona – Viļāni, un
20:00 FK Stabulnieki – Priežmale.

🏖 Ar prieku vēlamies paziņot, ka līdzjutēju pulkam pievienojas Karina Home , kuri dāvina atpūtu SPA uzvarētājkomandai.

🍔 Turnīra labākos spēlētājos sveiks “Burgerija” ar dāvanu kartēm.

🐱 Kaķu Sēta priecēs gan mazus gan lielus līdzjutējus

👨‍🔧 SIA Sal Plus nodrošinās tehnisko atbalstu.

Turnīra kalendārs, rezultāti Deniss Osetrovs spēļu apskati skatāmi turnīra mājaslapā https://futbols.pbjss.edu.lv/ kā arī instagram @sportspreilos .

ŠOKS, KATASTROFA, TRAĢĒDIJA. Tie nav atbilstošākie vārdi, kas raksturotu Preiļu novada futbola čempionāta sākumu, bet diemžēl šogad tie atspoguļo ne tikai VUGD komandas līdzjūtēju emocijas, bet arī daudzu citu futbola cienītāju emocionālo stāvokli. Nekas nav mūžīgs, dzīvē notiek lūzuma punkti, kad saka, ka pasaule vairs nebūs tāda kā iepriekš. Kā pērkona negaiss pie skaidrām debesīm Preiļu futbola cienītājus pārsteidza ziņa, ka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda šogad turnīrā nepiedalīsies. Čempioni nespēs aizstāvēt savu titulu. Depo telpas netiks papildinātas ar kārtējo trofeju. Kā jau jebkurai komandai arī ugunsdzēsējiem ir nelabvēļi, kas priecājas, un uz jautājumu, kur VUGD, atbild:”Pie mazās Maximas.” Priecāties var tad, kad uzvara tiek gūta sportiskā ceļā, tiek apspēlēts stiprs pretinieks. Šoreiz viss ir savādāk. Vai tās ir VUGD ēras beigas, vai tikai īslaicīgs pārtraukums? To mēs uzzināsim nākamajos turnīros, bet pašreiz realitāte ir tāda. Komandas līdzjūtējiem ir jānovēl emocionālu izturību. Cerams, ka viņi apmeklēs turnīra spēles un spēs atrast komandu, kurai just līdzi, it īpaši tāpēc, ka liela daļa no viņu elkiem piedalīsies turnīrā, pārstāvot citas komandas. Turnīrā neredzēsim arī tradicionāli spēcīgo Līvānu komandu, kas iepriekšējos divos turnīros ierindojās 2. vietā.

⚽️ Priecē tas, ka pēc bēdīga ievada seko pozitīvs turpinājums. Šogad turnīrā dalību ņems 9 komandas. Tik daudz nav bijis kopš 2003. gada. Daudzi spēlētāji, kas šogad piedalīsies sacensībās, toreiz vēl nebija dzimuši. Aglonas, Viļānu, BJSS Preiļi, “Vasals” komandas tika minētas iepriekšējā rakstā, tām pievienojās vēl piecas.

⚽️ Turnīra ģeogrāfija paplašinās dienvidaustrumu virzienā, jo varēsim vērot Priežmales komandu. Daudziem noteikti nav zināms, uz ko šī vienība ir spējīga, jo līdz šim čempionātā nav piedalījusies. Skaidrs ir tas, ka komanda būs spēcīga un ambicioza, tās sastāvā būs Vladislavs Stivriņš, kurš telpu futbola čempionātā bija viens no labākajiem spēlētājiem.

⚽️ VGB (atšifrējums pagaidām nav zināms) sastāvā varēsim vērot daudzus spēlētājus, kas telpu futbola turnīrā pārstāvēja BJSS vienību, daudzi pārstāv Preiļu komandu 3. līgā. Jauni, uzvaru alkstoši spēlētāji, kuru mērķis būs tikai un vienīgi uzvara.

⚽️ Stabulnieku komanda piedalīsies turnīrā lielākoties pateicoties tās kapteinim, menedžerim, līderim, adminam “whatsapp” grupā Raitim Voveram. Pagasta tautas saietā komandas sniegums ziemas čempionātā tika atzīts par neveiksmīgu un komandas vārdu apkaunojošu, taču vēl viena iespēja vienībai tiek dota. Daži no spēlētājiem piedzīvoja nervu sabrukumu, beidza karjeru, daļa spēlēs citās komandās. Veicot smagu un laikietilpīgu darbu transfēra tirgū, būdams 24 stundas diennaktī ar telefonu pie auss, Raitis spēja savākt kolektīvu, kuram nebūs citu variantu kā tikai izlikties uz visiem 100% katrā spēlē, jo citas iespējas var arī nebūt.

⚽️ BJSS Kraukļi Preiļi ir Viktora Martinova vadītie jaunākās paaudzes futbolisti. Meistarīgi, taču krietni jaunāki par daudziem citiem turnīra dalībniekiem, viņi diez vai pretendēs uz augstām vietām, bet viņu lielākā priekšrocība būs emocionālas spriedzes neesamība, kas ļaus spēlēt atraisīti un sagādāt pārsteigumus un raizes favorītkomandām.

⚽️ Rušonas komanda ir tā, par kuru pagaidām ir zināms vismazāk. Kādi spēlētāji tur spēlēs, un kādus mērķus komanda grib sasniegt, nav zināms. Pirmās spēles dos atbildi.

Teksta autors Deniss Osetrovs