Sākas pieteikšanās 2023. gada Preiļu NČ futbolā!

Vasara ir laiks, kad futbola lielmeistari atpūšas. Ir noslēgušies visi lielākie klubu turnīri, noskaidroti eirokausu ieguvēji un nacionālo čempionātu uzvarētāji, taču tas nenozīmē, ka futbola dzīve uz laiku ir apstājusies. Preiļu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja vērot patieso futbola patriotu spēles. Tas būs futbols, kurā meistarības trūkumu ar uzviju kompensēs pašatdeve, cīņasspars un spēlētāju azarts. Šeit nebūs sarunāto spēļu, kaut vai tamdēļ, ka neviens bukmeikeru kantoris nepieņem likmes uz tāda turnīra spēlēm. Jūs neredzēsiet atklātas simulācijas, spēlētāju vārtīšanos pa laukumu un bezkaunīgu spēles laika vilcināšanu. Šajā turnīrā būs īstais sportiskais gars, kas diemžēl ir lielā mērā zudis profesionālos turnīros. Daudzi augsta līmeņa futbolisti atklāti atzīstas, ka spēlē tikai naudas dēļ, nekas cits viņus vairāk neinteresē, nedz fani, nedz klubs un tā vēsture. Preiļu novada čempionātā lielākoties spēlēs amatieri. Dažāda vecuma un profesiju pārstāvji, skolēni, studenti. Par savu spēli viņi nesaņem naudu, labākajā gadījumā tiek pacienāti ar kādu picas gabalu pēc spēles. Daudziem ir darbi, bērni, sievas un mīļākās, kurām ir jāvelta daudz laika, taču, būdami daudzu darbu aizņemti, šie cilvēki atrod laiku savai sirdslietai, futbolam, un būs ļoti pateicīgi skatītājiem, kuri, cerams, piepildīs tribīnes.

⚽ Uz doto brīdi dalību turnīrā ir apstiprinājušas piecas komandas. VUGD Preiļi ir neapšaubāmais turnīra favorīts. Uzvarēdami gadu iepriekš viņi bez šaubām neuzstāda sev citu mērķi, kā atkārtot savu panākumu. Komandai titulu ir vairāk nekā ezim adatu uz muguras, plaukts knapi iztur kausu svaru, taču vienībā noteikti atradīsies meistari, kas spēs uztaisīt vēl vienu plauktu trofejām.

⚽ BJSS Preiļi komanda arī pretendēs uz augstāko vietu. Uzvaru alkstošie jaunie futbolisti ar katru dienu paliek stiprāki ne tikai fiziski, bet arī meistarīgāki. Spēlējošā trenera Daiņa Bindera vadībā, kas līdzīgi kā savulaik Džanfranko Zola “Chelsea” rindās, dosies uz priekšu, nebaidoties ne no viena.

⚽ Aglonas futbolisti progresē ar katru nākamo turnīru. Komanda ir sabalansēta, jo tur ir jaunības un pieredzes sakausējums. Būdami svētās enerģijas pastiprināti, aglonieši cīnīsies par uzvaru katrā spēlē.

⚽ Pagājušā gada trešās vietas ieguvēji Viļāni būs bīstams pretinieks ikvienam. Pēc neveiksmīgā telpu futbola turnīra šī gada sākumā viņi būs krietni uzvaru izslāpuši. Ņemot vērā to, ka komandas rindās spēlēs Sergejs Mihejevs, kurš ir galvenais Preiļu BJSS komandas, kas spēlē 3. līgā, snaiperis, pretinieku komandu aizsargiem būs daudz darba.

⚽ Komandu “Vasals” uz doto brīdi var uzskatīt par melno zirdziņu. Pagaidām ir zināms, ka sastāvā būs spēlētāji, kas aizstāv Preiļu futbola godu 3. līgas čempionātā un populārākais Latvijas influenceris Lauris Zalāns.

Pieteikšanās rakstot Facebook vai 29522232.
Nolikums un papildus info turnīra mājaslapā https://futbols.pbjss.edu.lv/nolikums-nfc-2023/
Teksta autors Deniss Osetrovs.