VUGD Preiļi izcīna PNČTF2023 uzvarētāju kausu!

VUGD Preiļi izcīna PNČTF2023 uzvarētāju kausu!

Preiļu novada telpu futbola čempionāts ir noslēdzies. Aizvadītas septiņas notikumiem bagātas nedēļas, kuru laikā tika nospēlētas 50 spēles. Piedzīvojām gan prieka pilnus mirkļus, gan vilšanos un sarūgtinājumu. Bija daudz spraigas cīņas, intrigas, kā arī sagrāves. Liels paldies ir jāsaka skatītājiem, kuri kā nekad piepildīja tribīnes. Brīžiem likās, ka atrodies nevis Preiļu 1. Pamatskolas zālē, bet piepildītā Arēnā Rīga.

👏 Vispirms gribam pateikties cilvēkiem, bez kuriem neviena spēle nenotiktu, jo laukumā valdītu haoss un anarhija. Tie, protams, ir tiesneši. Šie cilvēki praktiski nekad nesaņem pateicības vārdus par savu darbu, tāpēc tieši tagad ir īstais brīdis pateikties tiesnešiem, kuri godprātīgi un ar augstu atbildības sajūtu ir paveikuši savu darbu. Dāvanu kartes no auto servisa VICARS saņem:

Rolands Slūka
Vladimirs Točko
Viktors Martinovs

👏 Svarīgu lomu turnīra organizēšanā spēlē cilvēki, kuri ir nemanāmi, bet redzam viņu veikumus.

🤩 Deniss Osetrovs ar saviem rakstiem piesaistīja jaunus futbola līdzjutējus, kuriem iepriekš futbols nelikās interesants. Tribīnēs noteikti bija vairāki skatītāji, kuri ieradās pateicoties tam, ka Deniss spēja radīt interesi, ažiotāžu un dziļāku nozīmi katrai no spēlēm. Paldies floristei Digna Vilcane par “bumb

as” pušķi.

🤩 Spilgtākās epizodes attēlos ir iemūžīnājis fotogrāfs Viktors Agurjanovs
🤩 Lai turnīrs varētu veiksmīgi norisināties, ir svarīgi, lai būtu bumbas, darbotos tablo utt. Tas viss tika nodrošināts, pateicoties turnīra tehniskajam direktoram Dainis Binders 
🤩 Turnīra laikā ir tapuši vairāki spēļu videoapskati. Tas viss pateicoties Aleksandram Ivanovam

Turnīra labākie spēlētāji tika apbalvoti ar Pludmales kafejnīca “Pampūkas” dāvanu kartēm:
Labākais vārtsargs Deniss Pankovs ( Līvāni )
Labākais aizsargs Davis Silkans ( BJSS )
Rezultatīvākais spēlētājs Renāts Turčinskis ( Līvāni )
Vērtīgākais spēlētājs Vladislavs Stivriņš ( VUGD )

🏆 Turnīrā piedalījās 9 komandas, kas demonstrēja dažādu sniegumu. Uzvarētāji ir priecīgi, fināla zaudētāji – sarūgtināti,Tomēr:

🥉 vietu izcīnīja komanda BJSS Preiļi
🥈 vietu izcīnījā komanda Līvāni
🥇 vietu izcīnīja komanda VUGD Preiļi

Uz tikšanos nākošajos turnīros!